Vandaag jarig

Evy Boekelman
Marie de Meijer
Isabella Sofia Zonneveld

Mededelingen

Clubcompetitie

1. MC5
2. JD1
3. MC1
4. MB3
5. MD5
hele clubcompetitie..

BAR

(% bezetting bar)
Gehele barschema

Quicklinks


Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 12% |week: 48%

Teams


Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 30 sep -  zon 1 okt -  zat 7 okt -  zon 8 okt -  zat 14 okt -  zon 15 okt -  maa 16 okt -  zon 29 okt -  maa 30 okt -  zon 5 nov - 

laat schema zien voor  


30 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 332  A.M.H.C. Rood-Wit ME2    09:30  10:00 Veld 3   B info
M6E2 1992  HV Myra ME1    08:30  09:00 Veld 3   C info
M6E3 2002  MHC Castricum ME1 45   07:45  09:00 uit -     info
   VAK D  
M6E4 2218  MHC Alliance ME6 30   09:15  10:15 uit -     info
M6E5 2216  MHC Alliance ME8 30   09:15  10:15 uit -     info
M6E6 1990  H.C. HISALIS ME2    09:30  10:00 Veld 3   C info
M6E7 363  A.M.H.C. Rood-Wit ME7    09:30  10:00 Veld 3   D info
 
M8E1 2141  Z.H.C. de Kraaien M8E1    09:30  10:00 Veld 4   AB info
M8E2 2244  MHC de Reigers M8E2    09:30  10:00 Veld 4   CD info
M8E3 2242  Z.H.C. de Kraaien M8E3 20   09:10  10:00 uit -     info
M8E4 2131  AMHC Westerpark M8E4  09:30  10:00 uit -     info
M8E5 2238  Waterlandse Hockey Club M8E1    08:15  08:45 Veld 4   AB info
M8E6 353  MHCHBS M8E4 45   10:15  11:30 uit -     info
 
MF1 1973  HV Myra MF3    08:30  09:00 Veld 3   A info
MF2 1969  AMHC Westerpark MF1  08:30  09:00 uit -     info
MF3 2187  U.H.C.QUI VIVE MF3 35   08:55  10:00 uit -     info
   Veld 4A  
MF4 1967  Hockeyclub AMVJ MF6 30   08:15  09:15 uit -     info
   KG2D  
 
J6E1 2015  U.H.C.QUI VIVE JE1 35   08:25  09:30 uit -     info
   Veld 4D  
J6E2 2009  AHC IJburg JE1 45   07:45  09:00 uit -     info
J6E3 2119  HV Myra JE3    08:30  09:00 Veld 3   D info
 
J8E1 1951  Hockeyclub VVV J8E2 30   10:30  11:30 uit -     info
J8E2 1952  Z.H.C. de Kraaien J8E1    08:15  08:45 Veld 4   CD info
J8E3 328  MHCHBS J8E3 45   10:15  11:30 uit -     info
 
JF1 2156  Xenios JF3 25   08:05  09:00 uit -     info
JF2 356  AHC IJburg JF2    08:30  09:00 Veld 3   B info
JF3 12820  AH & BC JF5 30   08:00  09:00 uit -     info

30 september | Oudste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 6461  H.V. de Terriërs MA1 40   14:20  16:00 uit -     info
MA2 6197  MHC Castricum MA2 45   12:30  14:15 uit -     info
MA3 6585  MHC Alliance MA7    16:00  16:30 Veld 2    info
Fluiten: Arthur Bosch en Michiel Maaldrink
MA4 6434  MHCHBS MA6    14:15  14:45 Veld 3    info
Fluiten: Annemarijn Zwaan (MA3) en Loan Maaldrink (MA3)
Scheidsrechters worden begeleid
 
MB1 7437  MHC Uitgeest MB1 30   16:15  17:45 uit -     info
MB2 6737  H.C. HISALIS MB3    12:00  13:00 Veld 1    info
Fluiten: Jonathan Bekaert (JA1) en Gunnar Bech
MB3 7022  MHC Bennebroek MB5 40   14:35  16:00 uit -     info
Let op: Uittenue mee!   
MB4 7449  HC Spaarndam MB1  14:30  15:00 uit -     info
MB5 7171  U.H.C.QUI VIVE MB5    14:30  15:00 Veld 4    info
Fluiten: Myrthe Bosch (MA3) en Yara van Duijn (MA3)
 
MC1 8172  MHCHBS MC3 45   12:45  14:30 uit -     info
MC2 8636  H.C. Haarlem MC2 35   11:40  13:15 uit -     info
MC3 8112  U.H.C.QUI VIVE MC3 35   12:40  14:15 uit -     info
MC4 8450  Hockey Vereniging Abcoude MC3    13:45  14:45 Veld 1    info
Fluiten: Noa Frisch (MA3) en Margje Horning (MA3)
MC5 7903  HC Spaarndam MC2    10:15  11:15 Veld 2    info
Fluiten: Annemarie van Eekeren en Lea van Galen (MA2)
MC6 8722  Hockeyclub VVV MC5    12:00  13:00 Veld 2    info
Fluiten: Rob van der Veer en Iris van Kuijk (D3)
MC7 8868  K.H.C. Strawberries MC5 30   15:00  16:00 uit -     info
   veld 3  
 
MD1 9217  HV Myra MD2    08:30  09:30 Veld 2    info
Fluiten: Joost Smeets en Paul de Vries
MD2 8888  HC Bloemendaal MD3 40   08:50  10:30 uit -     info
MD3 9422  A.M.H.C. Rood-Wit MD4 40   09:35  10:45 uit -     info
MD4 8955  AH & BC MD6    12:35  13:15 Veld 4    info
Fluiten: Arnold van der Herberg en Sjors den Boeft (JB2)
Arnold begeleidt scheidsrechter
MD5 9396  THC Hurley MD6    11:00  11:30 Veld 4    info
Fluiten: Jeanette Drüke en Tjerk de Jong
MD6 9371  Xenios MD7    16:00  16:30 Veld 3    info
Fluiten: Danique Biere (MA4) en Hannah van Lieshout (MA4)
MD7 9584  Z.H.C. de Kraaien MD4 20   16:25  17:15 uit -     info
 
JA1 4202  HC Athena JA1    15:30  16:30 Veld 1    info
Fluiten: Reinout Baars (H Jong 1) en Sybrand de Vries
 
JB1 4659  THC Hurley JB3 25   16:20  17:45 uit -     info
JB2 4612  HC Spaarndam JB1    13:45  14:45 Veld 2    info
Fluiten: Arnout Gieske (Trimhockey woensdag) en Arne Verwaaijen (JB1)
 
JC1 5306  Pinoké JC3 25   16:20  17:45 uit -     info
JC2 5302  Hockey Vereniging Mijdrecht JC1    08:30  09:30 Veld 1    info
Fluiten: Gert Meinardi en Kick Smeets
JC3 5010  MHC de Kikkers JC2 30   11:15  12:30 uit -     info
 
JD1 5658  U.H.C.QUI VIVE JD2    10:15  11:15 Veld 1    info
Fluiten: Ties Draper en Joost Oortwijn
JD2 5756  AHC IJburg JD2    12:15  13:00 Veld 3    info
Fluiten: Demian Burmeister (JB2) en Susan de Kort (DA)
JD3 5798  HC Athena JD6    10:45  11:15 Veld 3    info
Fluiten: Lieve Lakerveld (MA2) en Martin Gorlee
JD4 5759  AHC IJburg JD5 45   12:15  13:30 uit -     info
   Let op: Wedstrijd wordt bij HIC op Veld 5 gespeeld!!