headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Kraaien MA1
15:45
Uit
MA2 - Westerpark MA2
16:00 - veld 1
Thuis
MA3 - MHC Amstelveen MA2
13:30
Uit
MA4 - Rood-Wit MA4
16:30 - veld 2
Thuis
Meisjes B
MB1 - Hoorn Hoorn (WFHC) MB1
13:30
Uit
MB2 - Alliance MB3
14:15 - veld 1
Thuis
MB3 - HIC MB3
14:30
Uit
MB4 - Heerhugowaard MB4
12:30 - veld 1
Thuis
MB5 - Mijdrecht MB2
13:30
Uit
MB6 - Hoorn Hoorn (WFHC) MB4
14:45 - veld 2
Thuis
Meisjes C
MC1 - THC Hurley MC2
17:45
Uit
MC2 - Pinoke MC4
14:00
Uit
MC3 - Hermes MC2
10:45 - veld 3
Thuis
MC4 - BHC Overbos MC5
13:45
Uit
MC5 - Reigers MC5
11:30
Uit
MC6 - Uitgeest MC4
12:30 - veld 3
Thuis
Meisjes D
MD1 - Rood-Wit MD2
09:00 - veld 1
Thuis
MD2 - BHC Overbos MD3
09:00 - veld 3
Thuis
MD3 - Uitgeest MD2
11:45 - veld 4
Thuis
MD4 - Bennebroek MD3
10:45 - veld 1
Thuis
MD5 - Magnus MD1
11:30
Uit
MD6 - Uitgeest MD3
12:00
Uit
MD7 - Rood-Wit MD9
11:15 - veld 2
Thuis
Meisjes E
M6E1 - Uitgeest ME1
09:00 - veld 2
Thuis
M6E2 - Westerpark ME1
09:00
Uit
M6E3 - HISALIS ME1
10:15
Uit
M6E4 - Amsterdam ME14
09:00
Uit
M6E5 - Rood-Wit ME5
09:00 - veld 2
Thuis
M8E1 - AHC IJburg M8E3
09:00
Uit
M8E2 - Alkmaar M8E2
11:30
Uit
M8E3 - Xenios M8E4
09:00 - veld 4
Thuis
M8E4 - MHC Amstelveen M8E2
10:15 - veld 4
Thuis
M8E5 - MHC Amstelveen M8E3
09:00 - veld 4
Thuis
M8E6 - AHC IJburg M8E4
10:15
Uit
Meisjes F
MF1 - VVV MF2
10:00
Uit
MF2 - HC AMVJ MF3
09:00 - veld 2
Thuis
MF3 - Abcoude MF2
10:00 - veld 2
Thuis
MF4 - HC AMVJ MF6
09:00
Uit
MF5 - VVV MF4
10:00
Uit
Jongens A
JA1 - Reigers JA1
14:15
Uit
JA2 - Uitgeest JA1
14:15 - veld 3
Thuis
Jongens B
JB1 - Pinoke JB4
16:00 - veld 3
Thuis
JB2 - Kikkers JB2
14:15
Uit
Jongens C
JC1 - Amsterdam JC2
14:15
Uit
JC2 - Amsterdam JC5
13:30 - veld 4
Thuis
JC3 - HISALIS JC2
14:15
Uit
JC4 - BHC Overbos JC3
11:45
Uit
Jongens D
JD1 - Pinoke JD3
11:30
Uit
JD2 - Pinoke JD4
09:00
Uit
JD3 - HC Athena JD3
13:00 - veld 2
Thuis
Jongens E
J6E1 - Rood-Wit JE1
10:00 - veld 2
Thuis
J6E2 - VVV JE4
13:00
Uit
J6E3 - Hoorn Hoorn (WFHC) JE2
10:00 - veld 2
Thuis
J8E1 - Westerpark J8E2
10:15 - veld 4
Thuis
J8E2 - HC AMVJ J8E1
12:15
Uit
Jongens F
JF1 - Pinoke JF2
09:45
Uit
JF2 - HC Athena JF5
09:30
Uit
JF3 - Pinoke JF4
09:00 - veld 2
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Woensdag 14 november a.s. FIT VIP-avond Banne Sports

Beste leden Komende woensdag organiseert Banne Sports weer een exclusieve koopavond voor FIT [...]

Materiaaluitgifte en Infoavond Zaalhockey

Tijdens de winterstop wordt de Zaalhockeycompetitie gehouden. Alle 11-tallen en 8-tallen doen [...]

Silver Cup - Vierdeklassers Hardenberg, Sjinborn en FIT Dames 1 bekeren door

Een doelpuntrijke derde ronde van de Silver Cup Dames. Drie van de zes overgebleven [...]

FIT AGENDA

16-11 zaal - uitgifte materiaal en info...
28-11 Pietentraining
28-11 Arbitrage: Zaalbriefing KNHB.