headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto

Jeugdfonds Sport en Cultuur

20 9 2022
Is het lastig om de contributie te betalen? Het Jeugdfonds Sport & Cultuur helpt! 
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur betaalt de contributie en/of benodigdheden voor kinderen en jongeren uit gezinnen waar thuis te weinig geld is. 
 
Hoe werkt het?
Je kunt als ouder/verzorger niet zelf een aanvraag indienen bij het Jeugdfonds Sport & Cultuur. Dat kan alleen gedaan worden door een intermediair, bijvoorbeeld de leerkracht, iemand van het sociaal wijkteam, schuldhulpverlening of van jeugdzorg. Hij of zij kent de spelregels en weet of je kind in aanmerking komt. Als de aanvraag goedgekeurd is, kan je kind vaak al binnen drie weken sporten. Wil je een aanvraag indienen? Download dan alvast de ouderkaart, vul hem in en neem hem mee naar de afspraak met de intermediair.
 
Er is altijd wel een Jeugdfonds Sport & Cultuur in de buurt. Je vindt de contactgegevens van alle fondsen op de website van het Jeugdfonds Sport & Cultuur.
 
Wat is het bedrag?
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur bepaalt het bedrag op basis van de hoogte van het contributie en eventueel de benodigdheden. Na goedkeuring van de aanvraag wordt de bijdrage rechtstreeks aan ons betaald. Je ontvangt eventueel ook een waardebon voor attributen die ingeleverd kan worden bij een winkel in de buurt. De intermediair kan daar meer over vertellen.
 
Meer weten over de werkwijze van het Jeugdfonds Sport & Cultuur?
Lees meer op de website van Jeugdfonds Sport & Cultuur

O16-O18 avondtoernooi vrijdag 9 juni

Schrijf je snel in voor het O16/18 AVOND TOERNOOI op vrijdag 9 juni met spannende onderlinge [...]

Open trainingen Dames 1

Zoek je een leuk team voor komend seizoen? Kom naar de open trainingen van Dames 1 van AMHC FIT. [...]

11 juni OPEN DAG voor scholieren uit groep 1 t/m 4

AMHC FIT organiseert op zondag 11 juni van 10:00 tot 11:30 uur een open dag voor kinderen uit groep [...]

FIT Agenda

Nog geen agenda punten.