headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
Barcommissie

Voorzitter Barcommissie
Babette Koopman
Coördinator bar afsluiters/opstarters
Annemiek van der Luit
Barplanner zaterdag
Marjolein Beijst
Barplanner woensdag/vrijdag
Nanda Weulen Kranenberg
Coördinator koken voor trainers
Gevonden Voorwerpencommissie

Beheerder Gevonden Voorwerpen

Coördinator Gevonden Voorwerpen
Klus-je-FIT-team
Materiaalcommissie
Guido Leeflang
lid

Senioren
Ellis Rowold
lid
Sally Prunec
lid
Veldcommissie
Edwin Konings
Coördinator Gastheren/Gastvrouwen
Sybrand de Vries
lid
Bernard Jan Verkoren
lid
Hans Wessel
lid
Tanja Stam
Voorzitter
Jeroen Verberg
Penningmeester
Splinter Dijkstra
Technische Zaken
Yoram Levi
Hockey Organisatie
Tjibbe Dijk
Accommodatie
Bas Thurer
Communicatie, Evenementen en Sponsoring
Jasper van der Poel
Secretaris
Krista Gábor
lid
Wanda Kingma
lid
Monique van Beekhoven
lid

vormgeving
Josine Overbeek
Voorzitter
Jongste Jeugd
Anat Harel
JO10
Anat Harel
MO10
Elisabet van Nielen
JO9
Elisabet van Nielen
MO9
Minneke Kuin
JO8
Minneke Kuin
MO8
Geertje Rohof
Mini's & Funkey's
Tascha Lentze
Hoofd Jongste Jeugd
O12-O14
Brigitte van der Bijl
Hoofd
Vianda Stel
JO12
Marielle Massier
MO12
Vianda Stel
JO14
Maartje van Wijk
MO14
O16-O18
Barbara Garibbo
Hoofd
Cecilia Huijsman
JO16
Paul Janki
MO16
Cecilia Huijsman
JO18
Mascha van Maenen
MO18
Senioren
Sabine Brans
Trimhockey
Tascha Brakel
Hoofd Senioren
Tom Barendrecht
Technisch Manager

Hoofdtrainer

Hoofdtrainer
Reinout Baars
Hoofdtrainer
Odette Bakker
Hoofdtrainer
Sylvia Hekker
Ondersteuning Technisch Manager
Sportiviteit en Respect

lid
Jan Leeuwangh
lid
Jan Leeuwangh
lid
Tuchtcommissie
Arnout Gieske
voorzitter
Willem Molenaar
lid
Judith Fischer
lid
Jeroen Groenewoud
lid
VOG commissie
Tanja Stam
lid
Barbara Bos
lid
Ledenadministratie
Sacha Both
Ledenadministrateur
Frank Doting
instroom coördinator
Marije de Lange
Voorzitter Sponsorcommissie
Leoniek Veldhuis
lid
Patricia Boogaard
lid

lid
Evenementencommissie
Femke van Straten
voorzitter

lid
Leanne Herijgers
lid

Penningmeester
Edith van den Hoed
lid
Vion Jamin
Vertrouwenspersoon
Mario Verlaat
Vertrouwenspersoon
Frank Methorst
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Liesbeth Schoorlemmer
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Annemiek van der Luit
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Tascha Brakel
Senioren
Hotze Lont
lid
Dave Suurs
lid
Marcel Wijnen
lid
Jan Daan van Erven Dorens
lid

lid

zondag 23 juni Crazy Colors O12-Toernooi bij AMHC FIT

Zondag 23 juni is het weer zover, het Crazy Colors O12 Toernooi van AMHC FIT voor jongens en [...]

trainers en coaches gezocht voor volgend seizoen

We zoeken nieuwe trainers en coaches We zijn al weer druk bezig met het voorbereiden van het [...]

uitnodiging ALV 22 april

Op maandag 22 april om 20:30 uur vindt de ALV van AMHC FIT in het [...]

FIT Agenda

17-4 Apentoernooi
18-4 Scheidrechter examen
22-4 voorjaars ALV AMHC FIT