headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto headerfoto
Sybrand de Vries
Arbitrage Commissie

Scheidsrechtercommissaris Jeugd
Willem van Heijningen
Bestuur

Voorzitter

Bestuur

Secretaris
Vacature
Léon Hooghof
Bestuur

Penningmeester
Jan Willem Mulder
Bestuur

Technische Commissie Jeugd
Niels Koeton
Bestuur

Technische Commissie Senioren
Tjibbe Dijk
Bestuur

Accommodatie
Tanja Stam
Bestuur

Vereniging
Quierine Wesseldijk
Divers

Nieuwe instroom
Ledenadministratie
Sandra Claassen
Divers

Ledenadministrateur
Niels Koeton
TC Senioren

Voorzitter
Peter van der Ploeg
TC Senioren

Wedstrijdsecretaris Senioren
Ilka Homburg-van Rijen
TC Senioren

TC-lid Dames
Niels Koeton
TC Senioren

TC-lid Heren
Erik Goossens
TC Senioren

TC-lid Heren

TC Senioren

TC-lid Trimhockey
Chantal Albicher
Technische Commissie Jeugd

Voorzitter
Tom Pattij
Technische Commissie Jeugd

Secretaris
Ties Draper
Technische Commissie Jeugd

Penningmeester
Jan Willem Mulder
Technische Commissie Jeugd

gedelegeerd bestuurslid TCJ
Chantal Albicher
Technische Commissie Jeugd

Coördinator Technische Staf Jeugd
Alex Hoetink
Technische Commissie Jeugd

Hoofd Jongens ABCD
Chantal Albicher
Technische Commissie Jeugd

Hoofd Meisjes ABCD
Yoram Levi
Technische Commissie Jeugd

Hoofd Jongste Jeugd
Lijncoordinatoren
Hans Wessel
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens AB
Jurriaan van Heese
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens C
Esther Hezemans
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens D
Mieketrien Kemps
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Jongens E/F
Arthur van der Welle
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes A
Edwin Tjeertes
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes B
Barbara Bos
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes C
Henk Bronk
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes D
Yoram Levi
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes E 8-tallen
Delilah van Eyck
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes E 6-tallen
Barbara Garibbo
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Meisjes F
Josine Overbeek
Technische Commissie Jeugd
Lijncoordinatoren
Coörd. Mini's
Technische Staf Jeugd
Jesse Beumer
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Tom Barendrecht
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Jan Willem Boerrigter
Technische Commissie Jeugd
Technische Staf Jeugd
Hoofdtrainer
Liesbeth Schoorlemmer
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jeugd
tijdelijk
Frank Methorst
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Peter van der Ploeg
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Senioren
Eddy Binneveld
Wedstrijdcommissarissen
Technische Staf Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Zaalhockey commissie
Jurriaan van Heese
Wedstrijdcommissarissen
Zaalhockey commissie
Coörd. zaalhockey

Teamroosters Zaalhockey Trainingen

Vanaf deze week vrijdag starten de trainingen in verschillende sport- en gymzalen. Als [...]

Hand-out Masterclass Zaalhockey 8-tallen

Voor alle aanwezigen, geïnteresseerden en liefhebbers  - al dan niet aanwezig -  bij de [...]

Kerstdiner in het clubhuis met je team?

Vanaf 8 december is ons clubhuis op verzoek van velen weer in kerstsfeer gehuld. Verschillende [...]

FIT AGENDA

11-12 Trimdinsdag Kerstborrel en Diner
12-12 Opleiding HT2 #1
14-12 Kerstdiner MB1/JB1/MA1/JA1
15-12 Kerstdiner MD1 / JD1
15-12 Kerstdiner JC1 en MC1
16-12 Kerstdiner MD2
30-12 Oliebollen Zaalhockeytoernooi 2018!