Vrijwilligers
Waarom zijn er vrijwilligers nodig?
De contributie wordt volledig ingezet voor de hockeyontwikkeling van onze spelers: salarissen trainers, bijdrage KNHB, veldhuur en materialen. Hierdoor kunnen we als club ook het leidende principe 'alle teams een (jeugd)trainer en kundige technische begeleiding van deze trainers' waarmaken. Barinkomsten worden gebruikt voor het onderhoud van de accommodatie en besteed aan evenementen. Dat betekent dat alle andere taken en klussen met de inzet van ons allemaal moeten worden gerealiseerd.
Echter, vele handen maken licht werk, dus als iedereen bereid is een kleine of grotere taak op zich te nemen kunnen we de club fantastisch laten functioneren. Daarnaast is het leuk om sámen iets te doen voor onze club: de vele betrokken leden en ouders van leden vormen een ontzettend gaaf en leuk netwerk.
VOG voor vrijwilligers en aanmelding
Zodra door het betreffende bestuurslid is vastgesteld dat je aan de slag kan voor een vrijwilligersfunctie ontvang je van de vrijwilligescommissie verder informatie over de procedure van aanmelding via de website en of er een VOG vereist is voor de betreffende functie.
Voor alle trainers, coaches, begeleiders en vrijwilligers wordt een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) aangevraagd zoals vastgesteld in het Integriteitsbeleid AMHC FIT. Vrijwilligers ontvangen hierover bericht van de VOG-commissie met uitleg.
Hoe kan ik me aanmelden?
Wil je meer weten over de functies waar we nog hulp zoeken of wil je meteen al aanmelden als helper? Mail dan naar de vrijwilligerscommissie via [email protected]